Regulamin Ośrodka Wczasowego „Ambre Mare"

Regulamin Ośrodka Wczasowego „Ambre Mare"

Regulamin

Drodzy Goście, witamy serdecznie. Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem, który ma służyć zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu w naszym ośrodku wczasowym, zwanym dalej OW.

 1. Pokój w OW wynajmowany jest na doby. Doba rozpoczyna się  o godz. 15.00, a kończy się o godzinie 11.00 dnia następnego.
 2. Życzenie przedłużenia pobytu, poza planowaną rezerwacja, prosimy zgłosić w recepcji OW najpóźniej do godz.  9.00 w dniu wyjazdu. (będzie to uwzględnione w przypadku posiadania wolnych terminów).
 3. Gość OW nie może przekazywać pokoju osoba trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt.
 4. Goście OW zobowiązani są do zachowania czystości w pokojach i w obrębie OW.
 5. Po zdaniu pokoju wszystkie przedmioty oraz urządzenia stanowiące jego wyposażenie, będą sprawdzanie przez obsługę co do ilości oraz stanu technicznego.
  Gość OW ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zgubienia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych OW powstałe z jego winy, jego dzieci lub odwiedzających go osób.
 6. Osoby nie zameldowane w OW odwiedzające gości  OW mogą przebywać w pokoju OW do godz. 21.00, po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji.
 7. W OW obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godz. 22.00 –  8.00
 8. OW ma obowiązek zapewnić:
  – Warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu
  – Profesjonalna i uprzejmą obsługę
  – Zachowanie czystości w OW i na terenie OW
  – Wykonanie niezbędnych napraw usterek podczas nieobecności Gościa w pokoju, a w przypadku jego obecności tylko wówczas gdy wyrazi na to zgodę.
  – Na życzenie Gościa OW świadczy nieodpłatnie następujące usługi:
  – Udziela informacji związanych z pobytem, okolicą i podróżą
  – Przechowywanie bagaży Gości zameldowanych w OW.
 9. W OW obowiązuje całkowity zakaz palenia, poza miejscami do tego wyznaczonymi.
 10. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabrania się używania w OW i jego pokojach jakichkolwiek urządzeń i aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, służących do gotowania lub ogrzewania, nie stanowiących wyposażenia pokoi.
 11. OW świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o zgłoszenie ich do recepcji OW co umożliwi obsłudze udoskonalenie świadczonych usług.
 12. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% ogólnych kosztów (100%  ogólnych kosztów w przypadku wszystkich promocji). Zadatki nie podlegają zwrotowi. Ośrodek nie zwraca kosztów za skrócenie pobytu. 
 13. Ośrodek przyjmuje płatności jedynie w gotówce a opłata za pobyt pobierana jest z góry (w recepcji po zameldowaniu) w dniu przyjazdu.
 14. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostawie prądu, wody, gazu, wywozu śmieci, internetu itd.
 15. Pokoje OW  zamykane są na klucz patentowy, który posiada Gość, w związku z tym OW nie ponosi odpowiedzialności z  tytułu utraty lub uszkodzenia rzeczy osobistych, pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności lub przedmiotów, które maja wartość naukowa lub artystyczną.
 16. OW posiada zamykany bramą, monitorowany, niestrzeżony parking. OW nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu czy innego pojazdu.
 17. Koszt za utratę lub zniszczenie klucza od pokoju lub „pastylki” do domofonu OW – 100zł
 18. OW może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas ostatniego pobytu rażąco naruszył regulamin OW wyrządzając szkodę w mieniu OW  lub szkodę na rzecz innych Gości.

Dziękujemy za przestrzeganie regulaminu i  życzymy udanego oraz spokojnego wypoczynku

Od stycznia 2021 roku nastąpiła zmiana nazwy obiektu na Ambre Mare. Wcześniej nasz obiekt nazywał się Pod Winogronem Pobierowo.
Close