Ambre Mare - Bursztynowe PobierowoNasz budynek usytuowany jest w malowniczej miejscowości Pobierowo, gdzie panuje przyjazny, specyficzny mikroklimat lasów iglastych, torfowisk, wrzosowisk i morskiej bryzy. W doskonałym miejscu bo zaledwie 100 metrów od Centrum Pobierowa,  ok. 150m od szerokiej i co najważniejsze, czystej piaszczystej plaży  a także 100m od nowoczesnego kompleksu sportowego, wyposażonego w boisko do piłki nożnej, korty tenisowe, siłownię zewnętrzną oraz plac zabaw dla dzieci.

Posesja otoczona jest żywopłotem a z dwóch stron laskiem sosnowo - brzozowo - dębowym co sprzyja spokojowi. Na naszym terenie pielęgnujemy palmy, cyprysy, juki i cycasy które stwarzają niepowtarzalny, wręcz śródziemnomorski klimat. 

Od zawsze jesteśmy zakochani w złocie Bałtyku - bursztynie. Sami go zdobywamy na Nadbałtyckich plażach i kolekcjonujemy w naszym budynku. Motyw jantaru pojawia się u nas na każdym możliwym kroku. Czy to w obrazach, stołach z zalanych żywicą bursztynem lub w najlepszym tego przykładzie na naszej autorskiej wystawie bursztynu.

Kameralna, domowa atmosfera, dwa baseny z prawdziwymi palmami, jacuzzi, liczne atrakcje dla dzieci, pyszna domowa kuchnia, duży teren zielony sprawiają, iż wypoczynek u nas to pełny relaks i znakomita okazja do zregenerowania sił w niepowtarzalnym klimacie.

Od pokoleń w Pobierowie prowadzimy nasz rodzinny interes z pasja i zaangażowaniem w myśl naszej dewizy "You came as a guest, you are leaving as a friend". 

Przyjeżdżając do nas jako Gość, wyjedziesz od nas jako przyjaciel!


...NASZYMI NAJWIĘKSZYMI ATUTAMI SĄ: KOMFORT, DWA BASENY Z PALMAMI, JACUZZI, PYSZNE ŚNIADANIA, LOKALIZACJA I MIŁA ATMOSFERA...